ABSCHLEPPDIENST UND PANNENHILFE
Przejdź do treści

Laweta Niemcy

Z nami przewieziesz każde auto osobowe lub dostawcze do 3,5 tony niezależnie od stanu technicznego samochodu. Posiadamy lawety i autolawety na terenie Niemiec. Możliwość holowania i transportu samochodu z parkingów ADAC w Niemczech do Polski. Lawety Niemcy - zdecydowanie tańsza usługa w porównaniu z niemiecka pomocą drogową. Nasze samochody (lawety i autolawety) są w Niemczech i nie wyjeżdżamy do zgłoszenia z Polski tylko z Niemiec - stąd czas dojazdu do miejsca zdarzenia np. kolizji drogowej jest zdecydowanie krótszy.

Jeśli kupiłeś samochód sprawny, ale bez odpowiednich dokumentów umożliwiających powrót do kraju zakupionym autem, nie pozostaje Ci nic innego tylko transport samochodu na lawecie do Polski. W takim przypadku wystarczy jeden telefon +48795649380 a Twój problem zostanie natychmiast rozwiązany.

Lawety Niemcy , pomoc drogowa i holowanie na terenie Niemiec - oferta dla osób indywidualnych polskich i niemieckich, firm zajmujących się transportem i handlem samochodami, firm polskich na terenie Niemiec.


POMOC DROGOWA NIEMCY
POMOC DROGOWA NIEMCY
Wróć do spisu treści