POMOC DROGOWA NIEMCY - GOERLITZ

Usługa pomocy drogowej, holowania i transportu samochodów
tylko z NIEMIEC DO POLSKI.

Nie holujemy na trasach Niemcy - Niemcy !!!
Usługa pomocy drogowej, holowania i transportu samochodów
tylko z NIEMIEC DO POLSKI.

Nie holujemy na trasach
Niemcy - Niemcy !!!
Przejdź do treści

Laweta Zgorzelec - Goerlitz Niemcy

Z nami przewieziesz każde auto osobowe lub dostawcze do 3,5 tony niezależnie od stanu technicznego samochodu. Posiadamy lawety i autolawety blisko granicy Niemiec ( Zgorzelec - Jędrzychowice). Możliwość holowania i transportu samochodu z parkingów ADAC w Niemczech do Polski. Lawety Niemcy - zdecydowanie tańsza usługa w porównaniu z niemiecka pomocą drogową. Nasze samochody (lawety i autolawety) są przy granicy Niemiec - stąd czas dojazdu do miejsca zdarzenia np. kolizji drogowej jest zdecydowanie krótszy.

Jeśli kupiłeś samochód sprawny, ale bez odpowiednich dokumentów umożliwiających powrót do kraju zakupionym autem, nie pozostaje Ci nic innego tylko transport samochodu na lawecie do Polski. W takim przypadku wystarczy jeden telefon +48795649380 a Twój problem zostanie natychmiast rozwiązany.

Lawety Niemcy , pomoc drogowa i holowanie na terenie Niemiec ( z Niemiec do Polski !!! ) - oferta dla osób indywidualnych polskich i niemieckich, firm zajmujących się transportem i handlem samochodami, firm polskich na terenie Niemiec.


POMOC DROGOWA GOERLITZ
POMOC DROGOWA ZGORZELEC
Wróć do spisu treści